Полiтика

Янукович обіцяє Україні «велику двадцятку»

Президент Віктор Янукович не відмовляється від своїх планів до 2020 року ввести Україну у «велику двадцятку». Про це він заявив в інтерв'ю у Давосі.

«Я впевнений у тому, що цю мету ми здійснимо. Ми будемо наполегливо працювати над тим, щоб з року в рік модернізація країни приводила до значного підйому економіки, поліпшення життя людей. І ми будемо прагнути до того, щоб наша держава ввійшла до двадцятки найбільш розвинених країн світу», - сказав Глава держави.

Говорячи про те, якими результатами він може «похвалитися» після першого року роботи Президентом, Янукович зазначив: «Мені здається, головне – те, що в Україні встановилася політична та економічна стабільність. Тобто результат цієї роботи – це позитивні статистичні дані практично по всіх напрямах».

«Я можу коротко на них зупинитися. По-перше, це зростання внутрішнього валового продукту 4,5%, по-друге, зниження інфляції з 13 до 9%, також зниження дефіциту бюджету з 15 до 5%, збільшення експорту української продукції приблизно 30%, збільшення промислового виробництва в Україні сталося на 11%. Це невеликий перелік того, що відбулося за цей рік. Крім того, нам вдалося здійснити цілу низку важливих реформ для нашої держави», - заявив Президент, додавши, що має на увазі судову, податкову, адміністративну реформи.

Нагадаємо, Янукович обіцяв Україні місце у «двадцятці» під час виборчої кампанії на виборах Президента України.

Як повідомляв ForUm, на Всесвітньому економічному форумі Президент України Віктор Янукович зупинився на невеликій гірській віллі «Сурлей», яка вже сім років є резиденцією українських керівників, які приїжджають у Давос.

За матеріалами «ВВС», «ЛIГАБiзнесIнформ».