Полiтика

Герман впевнена, що Freedom House упереджено поставився до України

Американська неурядова організація Freedom House упереджено поставилася до України, заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман в ефірі одного із українських телеканалів. «Я думаю, що Freedom House упереджено поставився до України», - заявила вона.

Герман зазначила, що такі висновки з боку Freedom House свідчать про відсутність в Україні достатньо го запасу міцності.

«Чому з нами наші сусіди іноді дозволяють собі говорити таким тоном, знаєте , не те що зневажливим, а таким очікуючим: А що вони зроблять? А як вони на це прореагують? Тому що ми не маємо ще сили, достатнього запасу міцності, оскільки у нас слабенька економіка », - заявила Герман.

Заступник глави Адміністрації Президента підкреслила, що «ми повинні стати фортецею, щоб ніхто не міг кинути камінь нам у вікно».

Герман також зазначила, що Freedom House «теж мав якусь односторонню інформацію».

Нагадаємо, Україну виключили з категорії вільних країн у рейтингу американської неурядової організації «Freedom House».

За матеріалами «ТСН», «Українська правда»