Полiтика

Міліціонера, який за «замовленням» Волги здійснював цензуру, відправлено на пенсію?

Київська міліція письмово зажадала від одного з інтернет-видань видалити критичний матеріал про голову Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волгу. Про це повідомили на прес-конференції народні депутати України Віктор Уколов і Ольга Боднар.

Журналістам була надана копія відповідного листа заступника начальника Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВС у Києві Р. П. Шпака до сайту From-UA.
 

За словами спікера київської міліції Володимира Поліщука, Василь Волга звернувся до міліції, оскільки про нього на інтернет-сайті нібито була розміщена неправдива інформація. Неправдивим пан Волга вважає уривок з телепередачі з його участю, на якому ним були вимовлені слова «Я ненавиджу Україну!». В оригіналі телепередачі, нібито, Волга говорить про свою любов до України.

При цьому, як уточнив Володимир Поліщук, у порушенні кримінальної справи заявнику було відмовлено, а Василю Волзі рекомендували звернутися до суду. Міліціонер же, який підготував згаданий лист, незабаром пішов на пенсію.

Народний депутат Ольга Боднар сумнівається в моральному праві Василя Волги пред'являти претензії до ЗМІ. «Коли політик дозволяє собі ображати цілий народ, приписуючи всім кримським татарам дикість і агресивність - він повинен бути готовий до критики і не чіпати журналістів, які висловили свою думку, що це фашизмом тхне. Треба відкинути снобізм і цинізм і зберегти Інтернет як вільний від цензури простір для спілкування, критики, дискусій», - сказала вона.