Полiтика

Луценку не дозволили читати Солженіцина

Дружина колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина заявила, що правоохоронці заборонили їй передати чоловікові в слідчий ізолятор твори російського письменника Олександра Солженіцина. Про це вона повідомила в інтерв'ю газеті «Високий Замок».

За її словами, з 27 грудня чоловік зміг отримати від неї лише одну передачу.

«Взяли два светри, постільну білизну, газети, мандарини, його улюблені цукерки «Білочка». Книги, які просив чоловік, зокрема твори Солженіцина, повернули», - сказала вона, повідомляють «Українські новини».

За її словами, відмова була мотивована тим, що можна передавати лише юридичну та релігійну літературу.

Нагадаємо, 27 грудня 2010 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про застосування до Юрія Луценка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на два місяці. 5 січня 2011 Апеляційний суд Києва підтвердив законність такого рішення. Екс-міністра утримують в камері на трьох людей в Лук'янівському СІЗО.