Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що для розгляду справи Юрія Луценка в Апеляційному суді Києва спеціально вибрали зал з гратами. Про це вона заявила після сьогоднішнього засідання суду.
«У цьому суді чимало залів, де немає грат. Але для розгляду справи Луценка вибрали саме зал з гратами, щоб показати політика в клітці, і щоб сонце йому показувати через клітку», - підкреслила Тимошенко, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ».
Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що засідання Апеляційного суду щодо запобіжного заходу для екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесено на завтра на 11:00. Таким чином було задоволено клопотання колишнього міністра щодо його присутності на судовому засіданні.
27 грудня Печерський районний суд Києва виніс рішення про взяття під варту Луценка строком на два місяці.
