Керівництво Запорізького обласного комітету КПУ стверджує, що пам'ятник Йосипу Сталіну не обезголовлений.
Як повідомив другий секретар Запорізького обкому КПУ, керівник фракції Компартії у Запорізькій міськраді Олександр Зубчевський, «сьогодні (28 грудня - ред.) справді стався організований напад, у якому, судячи із запису камери відеоспостереження, брали участь четверо молодих чоловіків, які через паркан кинули пляшку у пам'ятник і відбили кілька букв. Сам пам'ятник вони не пошкодили: його голова на місці».
У той же час він зазначив, що зараз пам'ятник «у рамках посилення заходів безпеки закритий захисним саркофагом», і в середу бажаючі зможуть побачити його тільки у такому вигляді, повідомляє «УНІАН».
Нагадаємо, 28 грудня Центр громадських зв'язків Запорізького главку міліції заявив, що о 16:50 у чергову частину Жовтневого райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на території обласного комітету Комуністичної партії України, розташованого по вулиці Горького у Запоріжжі, невідомі зловмисники пошкодили погруддя Сталіна, «відрізавши на архітектурній формі голову».
У ЦГЗ також повідомили, що на місці події працює слідчо-оперативна група.
Тим часом всеукраїнська організація «Тризуб» імені Степана Бандери заявила, що її активісти знищили пам'ятник Сталіну.
