Уряд України на початку 2011 року розгляне можливість скасування квот на експорт зерна, повідомив міністр агрополітики та продовольства Миколи Присяжнюк журналістам у Києві у середу.
«Є доручення прем'єр-міністра, щоб наприкінці січня – на початку лютого фактично квотування було скасоване», - сказав міністр.
У той же час він зазначив, що уряд прийматиме це рішення з урахуванням наявності запасів зерна в країні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Як повідомлялося, Україна з 19 жовтня по 31 грудня 2010 року запровадила квоти на експорт 2,7 млн тонн зерна, у тому числі на пшеницю - 0,5 млн тонн, ячмінь - 0,2 млн тонн, кукурудзу - 2 млн тонн, жито і гречку - по 1 тис. тонн.
На початку грудня Присяжнюк повідомив, що квотування подовжено на перший квартал 2011 рік, і на цей період квота розширена на 1,5 млн тонн, однак відповідний урядовий документ поки не оприлюднений.
