Полiтика

Литвин підозрює, що адмінреформа може дорого обійтися держбюджету

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не виключає, що при скороченнях чиновників витрати держбюджету тимчасово можуть збільшитися. Про це він сказав на прес-конференції.

«Це може призвести навіть до певного збільшення видаткових статей, які стосуються заробітної плати, тимчасово», - зазначив спікер, повідомляє «УНІАН».

За його словами, «треба з людиною розрахуватися, а ви ж прекрасно розумієте, що у міністерствах і відомствах працюють люди, які добре знають законодавство».

«Це ж ми не звільняємо працівника, який працює у рільничій бригаді або на тваринницькій фермі, якому сказали, що тебе звільнено, він шапку поправив і пішов», - сказав Литвин.

Нагадаємо, 9 грудня Президент України Віктор Янукович підписав указ про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади.