Полiтика

Янукович обговорив Податковий кодекс з урядом прямо в аеропорту

Президент України Віктор Янукович після повернення із Астани у середу провів нараду з керівництвом уряду з приводу Податкового кодексу, повідомили у прес-службі Глави держави. Нарада пройшла в аеропорту «Бориспіль». Подробиці у прес-службі не висвітлили, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як раніше писав ForUm, 30 листопада Янукович заявив, що вирішив накласти вето на Податковий кодекс.

Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова заявила, що АП у середу-четвер оприлюднить поправки Глави держави до Податкового кодексу.

22 листопада на Майдані Незалежності у Києві підприємці почали безстрокову акцію протесту проти Податкового кодексу.

1 грудня Верховна Рада відмовилася прийняти закони про спрощену систему оподаткування.

1 грудня уряд України заявив, що домовився з підприємцями про те, що спрощена система оподаткування залишиться такою ж, як до прийняття Податкового кодексу.