Останнім часом ми отримали колосальну кількість фактів, які свідчать про тисячолітню історію української цивілізації, у якої просто-таки вкрали не менше трьох тисяч років історії.

Погляньте на радянські (і нинішні російські) шкільні програми з давньої історії. Погляньте і переконайтеся, наскільки куцою і «обрізано ю» її подавали пересічній радянській людині.

До IX століття нічого у нас не було. Жили, звісно, на українських землях якісь варвари-язичники, але тільки з приходом варягів тут була створена держава Русь.

Яка Русь? Та, звичайно ж, Київська. Адже якщо прибрати цей епітет, вийде, що Московський монголо-татарський улус тут начебто ніби і ні при чому. А так - спадкоємність, Третій Рим та інше (хоча перший Рим - місто Ромен, що на Сумщині)...

І нічого, що на території сучасної України ще у ХІІ тис. до н.е. вже була давня Мезинська цивілізація (прообраз виникнення Сумера / Самари / Шумеру), яка дала світові символ Бога- Сонця свастику, зашифроване ім'я Бога - меандр, перший у світі музичний ансамбль із кісток стародавнього чернігівського мамонта.

Не варто звертати увагу і на найстаріший храм планети Кам'яну Могилу (ХІІ-ІІІ тис. до н.е.), жерці якого на древній запорізькій землі створили міф про створення світу і розробили засади релігійного мислення, які лягли в основу всіх нині сущих світових релігій.

Скіфо-трипільська цивілізація (VI-III тис. до н.е.) з її багатотисячними містами, двоповерховими будинками, унікальною керамікою, приручени м конем, придуманим плугом, пшеницею-багатозернянкою, символами хреста і півмісяця (за 3 тис. років до християнства і 3,6 тис. років до ісламу) теж ніби до нас начебто ні до чого. Випарувалася, чи що?..

І взагалі, дурні були якісь ці наші предки. Жити на 40% світових обсягів чорноземів, а потім взяти - і «змотати вудки» невідомо куди.

Точно, не в собі були люди... У полі - пшениця. У лісах - дичина. У річках - риба. Вишневу палицю увіткнеш у землю - насолоджуйся собі райськими ягодами. Названими, до речі, на честь Всевишнього. В Індії його досі звуть скіфи-арії, які емігрували з України, Вишну...

Та є одне «але»... Останні 40 тис. років на території України не було всесвітнього потопу (тільки у Причорномор'ї). Не було тотальної посухи. Не було тотального льодовика (як у Північній Європі та Росії).

Не було і загарбників, які повністю взяли б і вирізали всіх предків українців дочиста і оселилися б на їхньому місці.

Була, правда, спроба у масонів-більшовиків у 30-х роках ХХ ст., ( які знищили, за різними даними, від 6 до 10 млн. українців), що суттєво підірвала потенціал українців.

Але, слава Богу, ми ще живі - на зло нашим сусідам і владі. І будемо - завжди!

Звідси й висновок: ядро проукраїнського етносу, незважаючи на активн е розселення, починаючи з VI тис до н.е. (див. мал.1), залишилося й продовжує жити на цій благословенній Богом землі!
 
Мал. 1. Карта розселення нордичної білої раси з території Стародавньої України (VI тис. до н.е.), складена американським дослідником Артуром Кемпом (Artur Camp)
 
А ми є історичними і генетичними правонаступниками цих найдавніших цивілізацій (ХІІ-ІІ тис. до н.е.), подивившись на досягнення яких, просто «відпочивають» цивілізації Стародавнього Єгипту (ІІІ тис. до н.е.), Китаю (ІІ тис. до н.е.), Риму і Персії (I тис. до н.е.).
 
Мал. 2. Карта етнічних українських земель (1935 р.), складена англійським дослідником Ланселотом Лоутоном (Lancelot Lawton)

Подивіться на карту американського дослідника розселення нордичної (арійської) раси Артура Кемпа ( мал.1) і карту етнічних українських земель британця Ланселота Лоусона (мал.2) і ви багато чого зрозумієте самі.

І до цих пір майже 40% території Польщі - це етнічні українські землі. Курська, Воронезька, Ростовська області, Кубанський і Ставропольський кра ї (від укр. слова «країна») - теж етнічні українські землі, де і нині при перепису тамтешній люд співає українські пісні та записується не росіянами, а - козаками.

І як тут не згадати видатного українського п исьменника Антона Чехова: «Я народився у мальовничому українському місті Таганрозі...» Просто нагадаємо: зараз - це територія Ростовської області Російської Федерації. Втім, як і етнічно українське місто Сочі...

Валерій Бебик

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

4630