Прем'єр-міністр Микола Азаров бачить два варіанти розвитку подій щодо Податкового кодексу. Про це Азаров заявив в ефірі телеканалу «Інтер».

«Два варіанти рішення - або вето на кодекс і відразу пропозиції, які ми напрацюємо, у Верховну Раду у вигляді законодавчих пропозицій. Щоб Рада негайно розглянула і внесла поправки до Податкового кодексу. І Податковий кодекс у такому разі приймається», - сказав прем'єр. Але при цьому, за його словами, бюджетний процес затримується.

«Другий варіант переважніший на мій погляд», - зазначив Азаров. «Податковий кодекс підписується, але набуває чинності тільки після внесення до нього тих змін, про які ми домовимося. І таким чином бюджетний процес не затримується», - підкреслив прем'єр-міністр, повідомляє «ЛІГА».

Нагадаємо, за словами Азарова, державний бюджет повинен бути прийнятий до 20 грудня.

Нагадаємо, що 27 листопада Президент Віктор Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров відвідали наметове містечко підприємців, які протестують проти Податкового кодексу, на Майдані Незалежності в Києві.

Президент України Віктор Янукович заявив, що допускає ветування Податкового кодексу у разі відсутності компромісу між учасниками мітингу і урядом.

Координаційна рада підприємців, які протестують, на своєму засіданні в неділю, 28 листопада, ухвалила рішення не обговорювати з Кабінетом міністром ніяких поправок до Податкового кодексу і вимагати лише вето Президента.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

667