Перший заступник голови комітету Верховної Ради у закордонних справах Тарас Чорновіл вважає, що саміт Україна - Європейський Союз не мав користі для України.

«Насправді, цей саміт був пустопорожнім», - сказав він в ефірі «Радіо-Ера FM» у четвер.

Депутат зазначив, що Україна так і не отримала чітких перспектив щодо надання безвізового режиму, а підписаний План дій з цього питання є «найнижчим рівнем домовленості, який тільки міг бути».

Крім цього, коментуючи результати саміту, Чорновіл підкреслив, що підписання Договору про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС відстрочено на «дуже далеке майбутнє», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, у рамках 14-го саміту «Україна - Європейський Союз», який відбувся 22 листопада у Брюсселі, Україна отримала від ЄС план дій щодо безвізового режиму для короткострокових поїздок. Крім того, сторони підписали протокол до Угоди про партнерство та співробітництво, який окреслює основні принципи участі у програмах Євросоюзу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

437