Суспiльство

Інтернет-користувачі вважають найпродажнішими газети «Дзеркало тижня» і «Бульвар»

В опитуванні «Яке із названих вище видань Ви вважаєте найбільш «жовтим» і продажним?», яке проводиться Forum'ом, уперед з великим відривом вирвалися суспільно-політичний тижневик «Дзеркало тижня» та газета про шоу-бізнес «Бульвар».

Цим газетам вдалося обійти навіть такі одіозні видання, як «Україна кримінальна» і «ОРД».

Газета «Бульвар» була заснована у 1995-му році журналістом Дмитром Гордоном. За роки існування вона неодноразово публікувала матеріали, які демонструють вульгарний бік життя діячів культури і мистецтва. Кілька років тому газети була перейменована у «Бульвар Гордона» нібито, з метою уникнення фінансової відповідальності за позовом іншого видання про крадіжку матеріалів.

Газета «Дзеркало тижня», заснована у 1994 році, спочатку являла собою дайджест статей нью-йоркського емігрантського видання «Новое русское слово». З часом газета відмовилася від співпраці з американськими партнерами і повністю присвятила себе українським матеріалами, в основному, про кулуарні політичні перипетії та взаємовідносини у великому бізнесі. На адресу «Дзеркала тижня» неодноразово звучали звинувачення у заангажованості. У редакційній статті з приводу п'ятнадцятиріччя газети «Дзеркало тижня» перший заступник головного редактора Юлія Мостова зазначила, що газета повинна виживати, і тому на її шпальтах з'являються піар-статті.