Президент України Віктор Янукович може внести свої пропозиції до Податкового кодексу після його підписання, вважає голова Верховної Ради Володимир Литвин.
«Я не виключаю, що Президент України, підписавши закон (Податковий кодекс - ред.), відразу ж може запропонувати прийняти зміни до цього закону. Більш того, я вважаю, що це було б логічно і правильно», - сказав Литвин в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» у понеділок.
«Це пауза за принципом будівельників - будівництво не можна завершити, його можна зупинити. Я вже сьогодні бачу, що у разі підписання закону відразу ж будуть запропоновані уточнення, зміни і доповнення до цього закону», - зазначив спікер, відповідаючи на запитання - чи можливі ще якісь зміни і доповнення Податкового кодексу.
На думку Литвин, такі зміни «украй необхідні».
«Вже зараз у процесі підготовки закону до підписання, зі слів співробітників апарату Верховної Ради, є певні неточності, є необхідність узгодження окремих розділів і деяких статей», - додав спікер.
Литвин також вважає, що необхідно проводити широку роз'яснювальну роботу в суспільстві, «оскільки цей документ стосується всіх, не лише представників малого і середнього бізнесу».
Як повідомляв Forum, парламент ухвалив Податковий кодекс у четвер, 18 листопада. Закон може набути чинності після підписання його Президентом і офіційної публікації. Зараз закон знаходиться у Верховній Раді. Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує, що Податковий кодекс може бути підписаний і направлений на підпис Президентові у четвер-п'ятницю.
Президент України Віктор Янукович заявив, що ухвалить рішення щодо підписання Податкового кодексу після висновків експертів Адміністрації Глави держави.
Нагадаємо, сьогодні в Києві представники малого і середнього бізнесу протестують проти ухваленого Верховною Радою Податкового кодексу України.
