Суспiльство

В Україні похолодає і дощитиме

Найближчої доби в Україні ще збережеться тепла для листопадових днів погода, але буде вітряно, повідомив Укргідрометцентр.

Очікуються невеликі дощі (вночі на Закарпатті місцями сильні дощі, в горах з мокрим снігом, а вдень у північних, Вінницькій, Одеській і Черкаській областях помірні дощі). Лише у східних областях, Приазов'ї і в Криму без опадів.

Вночі, вранці в східній і південній частині місцями туман.

Вітер південно-східний (у західних областях південно-західний), 7-12 м/с, вночі на заході, вдень в Україні місцями пориви 15-20 м/с, на високогір'ї Карпат 19-24 м/с.

Температура вночі 2-7 тепла, вдень +6-11; на півдні Одеської області і в Криму вночі 5-10 тепла, вдень +13-18; у Карпатах упродовж доби 0-5 тепла.

У Києві у вівторок вночі невеликий, вдень помірний дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 5-7 тепла, вдень +7-9.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 23 листопада найвища температура була +13,0 у 1926 р., найнижча - 15 морозу в 1921 р., повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У середу в Україні очікуються дощі, вночі в північних і центральних областях місцями сильні дощі; лише у західних областях без істотних опадів.

Температура повітря впродовж доби 3-8 тепла (вночі в західних областях близько нуля градусів, вдень у південних областях +9-14); у Криму вночі 7-12 тепла, вдень +12-17.

Вітер південно-східний з переходом на Правобережжі на північно-західний, 5-12 м/с, на півдні, сході і в Карпатах місцями пориви 15-20 м/с.

У Києві 24 листопада вночі, вранці сильний, вдень невеликий дощ. Вітер західний, північно-західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби 6-8 тепла.