Полiтика

Янукович звільнив Черновецького і призначив Попова

Янукович звільнив Черновецького і призначив Попова

Президент України Віктор Янукович звільнив Леоніда Черновецького з посади голови Київської міськдержадміністрації і призначив на цю посаду Олександра Попова. Про це ForUm’у повідомили в прес-службі Глави держави.

Тексти відповідних указів розміщені на сайті Президента у вівторок, 16 листопада, а датовані 15 листопада.

Черновецький став главою КМДА після обрання його мером столиці на загальних виборах навесні 2006 року, а потім був переобраний і перезатверджений у травні 2008 року.

Попов був призначений першим заступником глави Київської міської державної адміністрації замість Анатолія Голубченка 15 червня. Раніше він очолював міністерство з питань житлово-комунального господарства.

Попов, 1960 р.н., - уродженець Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.). Закінчив Тюменський інженерно-будівельний інститут за фахом «інженер-будівельник».

У 2006-2007 рр. очолював Міністерство з питань житлово-комунального господарства України.

До того, як очолив Міністерство з питань ЖКГ, у 2010 році був депутатом Верховної Ради нинішнього скликання від Партії регіонів.