Полiтика

Алієв: Азербайджан готовий до тісної співпраці з Україною

Азербайджан готовий обговорювати нові плани щодо співпраці в енергетичній сфері з Україною.

«Питання, які Ви (Президент України Віктор Янукович) відмітили, представляють велику важливість для нас, для наших відносин. Питання, пов'язані з енергетичною політикою між нашими країнами завжди вирішувалися у дусі дружби, конструктивізму і взаємної вигоди», - заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв під час відкриття другого засідання Ради президентів України і Азербайджану в четвер у Києві.

За словами Алієва, на сьогоднішньому етапі є нові ідеї і можливості для розширення двосторонньої співпраці в енергетичній сфері.

Він зазначив, що енергетичний блок двосторонніх відносин позитивно впливає на зростання товарообігу між країнами, передає «Інтерфакс-Україна».

Президент Азербайджану також підкреслив, що теми співпраці в нафтовій, газовій сферах, які обговорюватимуться під час його нинішнього візиту, матимуть велике значення в цілому для розвитку двосторонніх відносин.