Полiтика

Бізнесменам дозволять працювати без ідентифікаційного номера

Комітет з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до Закону «Про держреєстрацію юросіб і фізосіб-підприємців» (відносно права фізичної особи здійснювати підприємницьку діяльність без ідентифікаційного номера). Про це Forum’у повідомили в інформаційному управлінні Верховної Ради України.

Законопроект направлений на законодавче забезпечення прав фізосіб, які за своїми релігійними або іншими переконаннями відмовилися від ухвалення ідентифікаційного номера й офіційно повідомили про це відповідні державні органи, і мають відмітку в паспорті - указувати відомості про номер і серію паспорта замість відомостей про ідентифікаційний номер під час подання документів для встановлення юридичної особи або призначення його керівником.

На засіданні комітету наголошувалося, що «схвалення цього законопроекту матиме позитивні соціальні наслідки, оскільки зніме значну соціальну напруженість у питанні забезпечення рівності громадян залежно від їх релігійних переконань, наблизить Україну до демократичних стандартів прав людини».