З початку року у Києві виявлено 1 426 нелегальних мігрантів, із них 63 - у складі двох організованих угруповань. 1 410 нелегалів депортовано із України з офіційною забороною на повернення.

Також для 1898 іноземців скорочено термін перебування в Україні. Під час перевірок розкрито 56 злочинів за участю іноземців.

Згідно з повідомленням, столична міліція на тижні перевіряє об'єкти можливого перебування незаконних мігрантів та інших порушників міграційного законодавства України з метою розкриття злочинів, скоєних на території Києва, і попередження нових, повідомляє «ЛІГА».

Всього за дев'ять місяців співробітники столичної міліції перевірили 8 816 об'єктів з можливим перебуванням іноземців, у тому числі 2 630 ринків, 1 031 бар або кафе, 374 навчальних заклади, 584 готелі, 931 гуртожиток та 30 баз відпочинку, а також 6 292 квартири.

У результаті перевірок за порушення правил перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства (ст. 203 КУпАП) складено 6531 протокол, за проживання без паспорта або без реєстрації (ст. 197 КУпАП) - 14 162 протоколи, за умисне псування паспорта (ст. 198 КУпАП) - 3 669 протоколів, за допущення проживання без паспорта (ст. 199 КУпАП) - 2 227 протоколів, за порушення порядку працевлаштування, прийому на навчання та надання житла (ст. 204 КУпАП) - 236 протоколів, за незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства по території України (ст. 206-1 КУпАП) - 4 протоколи.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

606