У Грузії відправлений у відставку заступник міністра економіки Урузмаг Каркусов. Таке рішення ухвалила глава міністерства Віра Кобалія.
У міністерстві заявили, що Каркусова було звільнено, насамперед, через незнання грузинської мови. На рішення про його відставку також вплинули контакти чиновника з опозицією і його від'їзд у якесь відрядження без дозволу міністра.
Каркусов займав посаду заступника міністра економіки з 2007 року, повідомляє «Лента.ру».
До цього він керував так званим «альтернативним» урядом Південної Осетії - прогрузинською структурою, яка користувалася підтримкою офіційного Тбілісі й оспорювала легітимність цхинвальських властей на чолі з Едуардом Кокойті.
Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що на його репутацію впливає не відсутність знання української мови, а економічні успіхи країни.
