Полiтика

Азаров: Держбюджет на 2011 буде прийнятий не пізніше десятого грудня

Закон про державний бюджет України на 2011 рік буде прийнятий не пізніше 10 грудня поточного року. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі Херсонської обласної телерадіокомпанії.

Він підкреслив, що ухвалення бюджету залежить від ухвалення Податкового кодексу, на базі якого він повинен бути розроблений. «Нас зараз затримує тільки одна обставина - це ухвалення Податкового кодексу. Як тільки буде прийнятий Податковий кодекс, відразу ж уряд подасть до парламенту бюджет. Він буде прийнятий, як я думаю, не пізніше 10 грудня. Це дасть можливість всім областям, районам, містам прийняти до нового року свої бюджети, щоб ми з 1 січня вступили в життя з новим бюджетом», - сказав Азаров, передає «УНІАН».

Нагадаємо, проект Податкового кодексу України, внесений Кабінетом міністрів, був прийнятий Верховною Радою в першому читанні 7 жовтня 2010 року.

Як повідомлялося, Азаров виразив надію, що Податковий кодекс України буде прийнятий Верховною Радою не пізніше першої декади листопада.