Народний депутат від БЮТ Андрій Павловський спробував передати Юрію Буту гроші, зібрані в стінах ВР на підтримку журналістки Ольги Сніцарчук, але йому це не вдалося. Про це передає кореспондент ForUm’у.
За словами Павловського, Бут у поспіху покинув парламент.
«Він вийшов із залу, я за ним. Але Бут так швидко втік! Я намагався йому передати гроші, але він, нічого не сказавши, вибіг за межі ВР. Не буду ж я по вулицях за ним бігати. Тепер будемо, напевно, через пошту пересилати», - сказав Павловський.
Також бютівець стверджує, що в коробці, яку він намагався передати Буту, вже є 20 тисяч гривень, які згідно судовому рішенню, повинна виплатити журналістка.
«Ми весь тиждень збирали. Депутати давали солідні суми і по 200, і по 500 грн., в кулуарах люди також гроші давали. Ось Адам Іванович Мартинюк (перший віце-спікер ВР - ред.) навіть дав. Позичив у Кендзьора (нардеп з фракції НУ-НС - ред.) і 100 грн. дав», - розповів нардеп.
На пропозицію журналістів перерахувати гроші, оскільки раптом там більш ніж 20 тисяч, Павловськи сказав: «Та ну! Хай у нього буде на валеріану. Людина себе погано відчуває, нервує, коли бачить журналістів. Втікає з ВР, хай йому буде. Ми зараз поглянемо, де він там живе, і відправимо гроші поштою».
Як повідомляв ForUm, депутат Юрій Бут відсудив у журналістки «5 каналу» Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його в своєму сюжеті «відступником». Таке рішення прийняв Апеляційний суд, залишивши в силі постанову Подільського райсуду.
Юлія Артамощенко,
