Сьогодні співробітники «Альфи» СБУ, що охороняли Галину Климович, колишнього керівника слідчої групи у справі про отруєння Віктора Ющенка, викликані на допит у ГПУ.
Інформація про це з'явилася в інтернеті. Втім, у прес-службі ГПУ заявили, що їм про це «нічого не відомо».
На уточнення, чи загрожують Климович якісь репресії від свого ж відомства, в прес-службі теж відповіли хитромудро: «Які репресії? Звільнена з органів прокуратури Климович є звичайною громадянкою України, а в справі, яку вона вела, багато свідків».
Але колишній колега Климович виразився недвозначно: «Їй готують посадку!», мовляв, слідство по «діоксину» йшло «зовсім не в тому руслі», пише «Сьогодні».
На запитання про підоснову інтересу ГПУ до її персони, Климович передбачила, що, як і в 2006-му році (коли вона дозволила собі різку критику керівництва ГПУ), на неї шукають компромат, але логіка таких дій їй незрозуміла.
Слідчою групою у справі про отруєння Ющенка зараз керує Володимир Проскурник, куратор - замгенпрокурора Ренат Кузьмін.
Нагадаємо, раніше вже говорилося про те, що відносно Климович можуть порушити кримінальну справу.
Крім того, Генеральна прокуратура України проводить перевірку матеріалів кримінальної справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, яким займалася слідча група на чолі з Галиною Климович.
