Депутати від БЮТ Микола Баграєв, Сергій Осика, Таріел Васадзе й Олександр Буряк підтримали приведення закону про Кабінет Міністрів у відповідність з Конституцією редакції 1996 року
Напередодні Васадзе і Буряк підтримали постанову про забезпечення виконання рішення Конституційного Суду щодо відміни політреформи 2004 року.
Це вже утретє Буряк і Васадзе голосують синхронно з коаліцією. Уперше вони підтримали коаліцію під час відставки з посади голови податкового комітету Сергія Терьохіна (БЮТ).
Зазначимо, брат Олександра Буряка Сергій увійшов до комітету з економічних реформ при Президентові Вікторі Януковичу.
Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада України прийняла закон про Кабінет міністрів, що відповідає вимогам Конституції 1996 року і дозволяє Президентові формувати уряд і звільняти прем'єра без участі парламенту.
За ухвалення в цілому законопроекту проголосували 252 депутати за мінімально необхідних 226, з них від ПР - 175, від БЮТ - 4, від НУ-НС - 5, від Блоку Литвина - 20, від КПУ - 27.
За матеріалами «Українські новини», «Українська правда»
