Полiтика

ВР схвалила співпрацю з європейською поліцією

Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною і Європейським поліцейським офісом про стратегічну співпрацю. За закон про ратифікацію проголосували 302 народні депутати з 427 зареєстрованих у залі.

В угоді йдеться про співпрацю між Україною і Європейським поліцейським офісом: здійснюватиметься обмін інформацією, яка не становить державну таємницю, зокрема стратегічна і технічна інформація про стан і розвиток злочинності, про нові форми протидії злочинності, методи проведення поліцейських розслідувань і криміналістичних експертиз, канали переказу грошових коштів, які отримані злочинним шляхом, передає «Інтерфакс-Україна».

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, представляючи у Верховній Раді даний законопроект, ратифікація угоди дозволить співпрацювати з Європейським поліцейським офісом ефективніше. За його словами, ратифікація угод - це перші кроки інтеграції в поліцейське співтовариство Європи. Могильов також зазначив, що Україна не є членом Євросоюзу, і тому вона не платитиме внески до статутного фонду Європолу.