У фракції БЮТ обурені заявою голови Верховної Ради України Володимира Литвина про неправочинність перейменування фракції в «БЮТ - Батьківщина».
Про це сьогодні під час брифінгу заявив заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв.
Він зазначив, що першим наступом на його політичну силу була реєстрація так званих клонів «Батьківщини» і видача печаті і документів неіснуючим головам обласних організацій «Батьківщини».
«Тепер завданий черговий удар – фактично, заблоковано назву», - сказав Соболєв, повідомляє «УНІАН».
За його словами, на парламентські вибори БЮТ йшов під назвою «Блок Юлії Тимошенко – партія «Батьківщина», ПРП, УСДП».
«Тому дивує, яким це чином не відповідає назві передвиборній. Якщо до цієї передвиборної назви потрібно додати ще дві абревіатури, ми згодні», - сказав Соболєв.
Нагадаємо, 21 вересня, Литвин заявив про нелегітимність перейменування фракції БЮТ у «БЮТ - Батьківщина».
