Полiтика

У БЮТ упевнені, що влада приведе «своїх» суддів у КСУ

Народний депутат з фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Власенко прогнозує, що до складу Конституційного Суду будуть призначені повністю лояльні до влади судді замість тих, які склали свої повноваження. Про це він заявив сьогодні під час брифінгу.

Власенко зазначив, що на сьогоднішній день 4 судді КС склали свої повноваження. При цьому, за словами народного депутата, нинішня влада повністю встановила контроль над Конституційним Судом. «Це дозволить вибрати чотирьох людей до складу КС, які на 100% лояльні до чинної влади», - сказав Власенко, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, Конституційний Суд 9 вересня припинив повноваження суддів Івана Домбровського, Ярослави Мачужак і Анатолія Дідківського.

Ще раніше, 2 вересня, КС ухвалив рішення про припинення повноважень судді В’ячеслава Джуня.