Народний депутат від фракції БЮТ Ольга Боднар пропонує Верховній Раді зобов'язати уряд встановити державне регулювання цін на продукти харчування першої необхідності.
Відповідний проект постанови «Про заходи щодо заборони темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності» зареєстрований у парламенті.
Ухвалою передбачається, що уряд повинен розробити і ввести в місячний термін порядок державного регулювання цін на продукти харчування першої необхідності, передає «УНІАН».
Крім того, Кабмін повинен забезпечити постійний моніторинг цін на продукти харчування першої необхідності, оперативний аналіз цінової ситуації на споживчому ринку і внесення відповідних змін до переліку товарів, на які розповсюджується державне регулювання цін.
