Вартість проїзду у київському метрополітені у суботу, 28 серпня, залишилася колишньою. Жетони, як і раніше, продають за старою ціною — 1,7грн.
Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко ще у п'ятницю, 27 серпня, спростував інформацію про те, що з 28 серпня вартість проїзду у київському метро коштуватиме 2 грн.
«Незважаючи те, що розпорядження вже готове, ще завтра і в найближчий тиждень діятимуть старі жетони. Ціну 1,70 грн ми спробуємо утримати як можна довше — до початку вересня у будь-якому разі, можливо, навіть і до середини місяця», - заявив Голубченко.
Повідомлення про подорожчання київського метро розміщене на сайті КМДА. При цьому вартість проїзду у київських автобусах, трамваях, тролейбусах і фунікулері залишається попередньою — 1,5 грн за одну поїздку.
За матеріалами «Сьогодні», КМДА
