Суспiльство

Янукович привітав Тронька з 95-річчям

Президент України Віктор Янукович привітав Героя України, академіка Національної академії наук України Петра Тронька з днем народження. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі Глави держави.

У поздоровленні з нагоди 95-ліття з дня народження Тронька і 75-річчя його суспільно-політичної і наукової діяльності Янукович зазначив: «Віддаю данину пошани Вашому професіоналізму і громадянській активності, невтомній праці на благо держави у справі вивчення багатовікової історії нашого народу, збереження і відродження унікальної культурної спадщини».

Янукович відзначив розвиток і вагомі досягнення української історичної науки і краєзнавства, які пов'язані з ім'ям Тронька.

«Ваша наукова спадщина продовжує грати помітну роль у духовному становленні молодого покоління», - наголосив Янукович і побажав ювілярові міцного здоров'я і успішного втілення усіх задумів.

«Хай успіх і творче натхнення і надалі супроводжують Вас в усіх починаннях в ім'я народу України», - побажав Президент.

Тронько - учений-історик, голова редакційної колегії 26-томної «Історії міст і сіл Української РСР», державний і громадський діяч, академік НАН України (1978), заслужений діяч науки і техніки України (1990), лауреат Державної премії СРСР (1976), Герой України (2000).