За керівництва Міністерством внутрішніх справ Анатолія Могильова порушені кримінальні справи проти більш ніж 20 офіцерів міліції. Про це сам міністр повідомив в ефірі телеканалу «Інтер».
«Тільки страх покарання осіб, які мають таку збочену логіку…. утримує їх від нової провини», - сказав глава МВС.
Він поінформував, що на сьогодні порушені справи проти заступника начальника Управління МВС у Тернопільській області, проти начальника ДАІ Сумської області, проти начальників райвідділів міліції у Полтавській і Львівській областях. Глава МВС поінформував, що офіцери міліції підозрюються у розкраданнях і хабарах, а також у нанесенні тілесних ушкоджень і тортурах.
«Відповідати за свого підлеглого буде і начальник», - попередив Могильов. «Якщо хтось із моїх замів підпаде під кримінальну відповідальність, Могильов відразу напише рапорт», - пообіцяв він. На його думку, правоохоронець повинен нести жорсткішу відповідальність за правопорушення, ніж звичайна людина.
При цьому, за словами міністра, в даний час він не має наміру йти у відставку. «Ми доведемо реформи до кінця і змусимо міліцію працювати на благо народу», - підкреслив Могильов.
Нагадаємо, Анатолій Могильов був призначений главою МВС 11 березня.
16 червня Верховна Рада намагалася, але не змогла, звільнити Могильова з посади міністра внутрішніх справ. За відповідний проект постанови №6421 проголосував 141 народний депутат - 109 бютівців і 32 депутати від НУ-НС при 226 необхідних.
За матеріалами «ЛІГА», «ИМК»
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом