Полiтика

У Міноборони спростовують чутки про відставку Єжеля. Він працює у звичайному режимі

У Міністерстві оборони спростовують інформацію про можливе звільнення Михайла Єжеля з посади глави оборонного відомства.

«Інформація відносно можливого звільнення Єжеля з посади міністра оборони недостовірна. Міністр працює в звичайному режимі», - повідомило джерело в оборонному відомстві, наближене до міністра.

За його словами, в таких чутках можуть бути зацікавлені особи, які хочуть створити інформаційний привід для коментування кадрових змін у Міноборони і бажають дестабілізувати ситуацію у військовому відомстві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, за його словами, за станом на 17:30 вівторка офіційного повідомлення про проведення засідання РНБО у середу в Міноборони не отримували.

Нагадаємо, за інформацією «Дзеркала тижня», у середу, 7 липня, відбудеться позачергове засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України, на якому обговорюватиметься ситуація, що склалася в Збройних силах. За інформацією видання, за підсумками засідання може бути ухвалене рішення про відставку глави міністерства оборони Михайла Єжеля.