Збірна Японії з рахунком 3:1 (Хонда 17, Ендо 30, Оказакі 88 - Томассон 81 пен.) обіграла команду Данії в матчі третього кола групового раунду Чемпіонату світу з футболу-2010. Таким чином, японці набрали шість очок після трьох матчів і з другого місця в групі Е вишли в 1/8 фіналу. Данці зайняли третє місце і покидають турнір. В 1/8 фіналу збірна Японії зіграє з командою Парагваю.
Збірна Голландії з рахунком 2:1 (Ето’О 65 пен. – ван Персі 35, Хунтелаар 82) обіграла команду Камеруну в матчі третього кола групового раунду чемпіонату світу з футболу-2010. Таким чином, голландці набрали дев'ять очок після трьох матчів і з першого місця в групі Е вишли в 1/8 фіналу. Камерунці не набрали жодного очка і покидають турнір. В 1/8 фіналу збірна Голландії зіграє з командою Словаччини.
Раніше завершився груповий етап для команд, що виступали в групі F. Збірна Словаччини з рахунком 3:2 обіграла діючих чемпіонів світу команду Італії в матчі третього кола групового раунду чемпіонату світу з футболу-2010. Таким чином, словаки набрали чотири очки в трьох матчах і вийшли в плей-офф з другого місця в групі F. Італійці з двома очками опустилися на останнє місце.
Збірні Парагваю і Нової Зеландії зіграли внічию 0:0 в матчі третього кола групового раунду чемпіонату світу з футболу-2010. Таким чином, парагвайці набрали п'ять очок у трьох матчах, і вишли в плей-офф з першого місця в групі F. Новозеландці набрали три пункти, фінішуючи третіми.
Сьогодні боротьбу поведуть групи G: КНДР (0) - Кот-д’Івуар (1), Португалія (4) – Бразилія (6) і H: Швейцарія (3) – Гондурас (0), Чилі (6) - Іспанія (3).
За матеріалами «Лента.ру», «ЛІГА», «УНІАН»
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом