Суспiльство

Могильов відмовляється говорити про викрадену студентку КІМО

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов не коментує хід розслідування кримінальної справи про викрадання студентки Київського інституту міжнародних відносин Ірини Лазаренко, посилаючись на таємницю слідства. Про це міністр сказав сьогодні на прес-конференції.

Відповідаючи на запитання, чи жива викрадена студентка, Могильов сказав: «Я сподіваюся, що так».

У той же час він зазначив, що коментарі з цього приводу можуть нашкодити проведенню розслідування.

«Будь-яка інформація у цій справі зайва і може принести шкоду. Проводиться повний об'єм всіх необхідних заходів. Справа знаходиться під контролем», - зазначив Могильов, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, дівчину було викрадено вранці 28 травня біля інституту: коли вона йшла з автостоянки, де припаркувала свій автомобіль, невідомий заштовхав її в білий мікроавтобус, що виїхав у невідомому напрямку.

Столична міліція порушила кримінальну справу за ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадання людини) Кримінального кодексу України.

Батько викраденої дівчини, Сергій Лазаренко, зараз працює в Міністерстві вугільної промисловості, до 2005 року був заступником голови Фонду державного майна України.

Сьогодні газета «Сьогодні», з посиланням на джерело в київській міліції, написала, що рідним викраденої майже місяць тому в Києві студентки КІМО Ірини Лазаренко прийшло дві SMS, в яких невідомі запитують про те, коли сім'я платитиме викуп.