Президент Віктор Янукович наступного тижня оприлюднить декларацію про свої доходи за 2009 рік. Про це заявила замглави Адміністрації Президента Ганна Герман в ефірі телеканалу Інтер.

«Президент вчасно подав свою декларацію до податкової адміністрації і дав згоду на її публікацію», - сказала вона, додавши, що декларація може бути оприлюднена в урядовій газеті «Урядовий кур'єр».

При цьому Герман взяла провину на себе за затримку публікації.

«Те, що трішки затрималися з публікацією, це, насправді, моя провина. Може, у мене є дуже багато таких щоденних обов'язків і не завжди все встигаю», - сказала вона.

Як повідомляв ForUm, в середині квітня в «Урядовому кур'єрі» були опубліковані декларації про доходи деяких міністрів. Так, віце-прем'єр з питань економіки Сергій Тігіпко задекларував 30,4 млн грн доходів у 2009 році, а віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесников – майже 68 млн грн.

За матеріалами «Українські новини», «Українська правда»

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

436