Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що його також викликали на допит у прокуратуру міста Києва у зв'язку з подіями у Верховній раді 27 квітня.

Коментуючи заяву «нунсівця» Андрія Парубія про те, що жоден член Партії регіонів не був викликаний у прокуратуру для надання свідчень, Колесніченко заявив, що «у Парубія від страху у голові все змішалося». За словами «регіонала», прокуратура викликає на допит усіх депутатів, які були того дня у сесійному залі.

«Звідки у нього список тих, кого допитали? Він що, надає свідчення у справі, він контролює хід розслідування кримінальної справи? На це народний депутат не має права. Особисто я тільки що вийшов із Київської міської прокуратури, переді мною вийшов мій друг-депутат. Я не знаю, кого допитували, а кого не допитували, а Парубій вже знає. Вам не здається, що це смішно?» - зазначив Колесніченко.

Він підкреслив, що всі, хто того дня був у сесійному залі, повинні дати свідчення як нормальні громадяни, які є депутатами, повідомляє «Інтермедіа консалтинг».

«Тому що була заблокована діяльність державної установи, була зірвана сесія Верховної Ради. Було знищено майно, за попередніми оцінками, на суму понад 100 тисяч гривень. А як на це реагувати?», - зазначив нардеп.

У той же час Андрій Парубій, стверджує «регіонал», гучні заяви робить тільки від страху: «Парубій кидав шашку димову. Всіце бачили і зафіксували. Зараз у нього завдання кричати «Тримай злодія!», щоб його ніхто не помітив. Це все від страху, спроба приміряти на себе образ політичного мученика. А між іншим, кожна людина у цьому житті повинна нести персональну відповідальність, і депутат, і пересічний громадянин», - підкреслив Колесніченко.

Як раніше писав ForUm, 6 травня лідера Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олега Тягнибока викликали на допит у слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у місті Києві. Тягнибока мають намір допитати як свідка у справі проти членів партії, порушеній за ст. 293 Кримінального кодексу України «Групове порушення громадського порядку», щодо подій, які відбулися біля Верховної Ради України 27 квітня 2010 року».

Слідчий з особливо важливих справ прокуратури міста Києва викликає до себе народного депутата України, члена групи «За Україну» Андрія Парубія.

27 квітня у ВР під час розгляду питання про ратифікацію угоди щодо продовження терміну перебування ЧФ РФ на території України у сесійному залі парламенту відбулися сутички між народними депутатами, а також були застосовані димові шашки, у президію, де знаходився спікер Володимир Литвин, кидали яйця.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

427