Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін констатує позитивний розвиток українсько-російських відносин і вважає «втішним» те, що нова українська влада готова не тільки формулювати вимоги, але і досягати ухвалення рішень всередині країни. Про це прем'єр РФ заявив сьогодні у Сочі на початку роботи міжурядового комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.
«Ми бачили, як непросто в Україні ухвалюються рішення, але що втішно, і я вже говорив про це на зустрічі з урядом Російської Федерації, це те, що нова українська влада у змозі не тільки формулювати свої вимоги і ясно їх висловлювати, але і добиватися в Україні рішень. І як би бурхливо у вас не проходило ухвалення тих чи інших рішень, те, що вам вдається доводити до кінця, - це найяскравіший сигнал того, що наступає період стабілізації політичної», - заявив Путін.
Він підкреслив, що політична стабілізація неминуче призведе і до економічної стабілізації. За словами Путіна, якщо уряд України і Росії продовжать так же активно працювати, то результат цієї роботи позитивно позначиться на економічному і соціальному розвитку країн.
«У нас рішення ухвалюються непросто, але це свідчення того, що процеси в Україні розвиваються у демократичному руслі - ми вислуховуємо різні точки зору», - зазначив у свою чергу Азаров.
Як повідомляв ForUm, сьогодні у Сочі прем'єр-міністр Микола Азаров і прем'єр-міністр Володимир Путін беруть участь в українсько-російських переговорах. Окрім Азарова, присутні також міністр палива і енергетики Юрій Бойко, міністр транспорту і зв'язку Костянтин Єфіменко, міністр промислової політики України Дмитро Колесников, інші керівники різних відомств.
Нагадаємо, 27 квітня Верховна Рада України, не дивлячись на опір депутатів від опозиції, ратифікувала угоду з РФ щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму на 25 років – до 2042 року. Угода була ратифікована через 6 днів після її підписання – 21 квітня – фактично без будь-якого обговорення чи експертного аналізу. За ухвалення відповідного рішення проголосували 236 народних депутатів, не дивлячись на те, що Комітет ВР у закордонних справах ухвалив рішення рекомендувати парламенту не ратифікувати її, тому що ця угода є антиконституційною.
За матеріалами «УНІАН», «Інтерфакс-Україна»
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом