Третій президент України, лідер політичної партії «Наша Україна» Віктор Ющенко заявив про готовність працювати в опозиції разом з лідером БЮТ Юлією Тимошенко, але не має наміру підтримувати її в боротьбі за владу.
«Якщо боротися проти речей, які шкодять українському державному становленню, то для цього потрібно консолідуватися з усіма. Якщо мова йде про те, чи підтримувати Тимошенко в приході до влади – я глибоко переконаний, що ні», - сказав він, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
При цьому Ющенку підкреслив, що «готовий працювати з усіма».
Крім того, він виразив упевненість, що у разі перемоги Тимошенко на президентських виборах 2010 року вона продовжила б базування Чорноморського флоту Росії у Криму на 50 років.
«Флот, як ви пам'ятаєте те, що сказав прем'єр-міністр Росії, ведучи закулісні непублічні переговори з прем'єр-міністром України, йшла домовленість про те, що Юлія Володимирівна готова в цьому питанні на 50 років ухвалити рішення, при отриманні президентства, щодо дислокації Чорноморського флоту на території України. Тимошенко і Янукович співпадають, як дві краплі води - тільки в одного на 25 років, у іншої - на 50 років. Це ж стосується теми НАТО», - прокоментував Ющенко.
Він також знову заявив, що «Янукович і Тимошенко – це кращий московський проект останнього сторіччя»