Незалежно від розвитку ситуації в Україні денонсація угоди щодо Чорноморського флоту не відбудеться. Таку думку висловив перший віце-спікер Ради Федерації РФ Олександр Торшин.

Про це ForUm’у повідомили в прес-службі партії «Єдина Росія»

Зокрема, Торшин зазначив: «Я об'їздив цю країну вздовж і впоперек під час спостережень за президентськими і парламентськими виборами, і переконаний, що, незалежно від того, хто б там що не говорив, ці угоди не будуть денонсовані».

У той же час він пропонує не судити про Україну по тому, що відбувалося у Верховній Раді. «Там кінорежисер-невдаха Юлія Тимошенко зняла погане кіно, і до того, що відбулося, потрібно так і ставитися. Головне - результат», - сказав Торшин.

На його думку, протест супротивників угод умістився на «маленькому п'ятачку» біля будівлі Верховної Ради. «Під час моїх поїздок я розмовляв з простими українцями, і скрізь мені люди говорили, що команда Януковича отримала історичний шанс, який не можна упустити», - вказав сенатор.

Він зазначив, що крім орендної плати, яку отримуватиме українська сторона за базування флоту, перед Росією і Україною відкриваються перспективи інвестиційної співпраці по найширшому спектру напрямів.

«Коли люди отримають роботу і, відповідно, за гідну зарплату випускатимуть разом з Росією в кооперації якісну продукцію, не хочеться кривдити пані Тимошенко, але упевнений, що вона своєю поведінкою денонсувала себе як політика», - додав Торшин.

При цьому він додав, що денонсація - це позбавлення «сили і сенсу», і сьогодні опозиція на чолі з Тимошенко саме цього і позбулася.

За словами сенатора, немає ніяких підстав вважати, що після Януковича, за іншого президента, буде денонсація. «Абсолютно очевидно, що на ненависті до Росії нічого творчого не побудуєш і не придбаєш, і українців уже перегодували ненавистю. І як тільки почнуть працювати програми міжрегіональної і прикордонної співпраці, денонсувати ці угоди, які є демонстрацією здорового глузду, нікому не вдасться», - підкреслив Торшин.

Як повідомляв ForUm, угоду про продовження на 25 років перебування Чорноморського флоту РФ у Криму після 2017 року було підписано 21 квітня у Харкові президентами Росії і України. Одночасно лідери держав домовилися про надання Києву знижки на російський газ – 30% від ціни, але не більше 100% на тисячу кубометрів. Знижка враховуватиметься як частина орендної плати РФ за базування кораблів російського ВМФ у Криму. Парламенти України і Росії ратифікували цю угоду.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

499