Народні депутати від БЮТ і «Нашої України – Народної самооборони» залишили сесійний зал Верховної Ради.
Це відбулося після того, як без обговорення було ратифіковано угоду щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ на території України, а також у цілому прийнято Державний бюджет на 2010 рік.
Депутати від Партії регіонів зірвали прапори із секторів фракції НУ-НС і частини фракції БЮТ. На інших двох секторах, де зазвичай сидять депутати-бютівці, прапори залишаються.
Фракція БЮТ не братиме участі у засіданні Верховної Ради. Про це заявив народний депутат БЮТ Андрій Шкіль.
«Сьогодні ми бачили державну зраду і більше брати участі у засіданні з людьми, які зганьбили Україну, ми не будемо», - зазначив Шкіль.
У свою чергу, народний депутат із фракції НУ-НС, голова Комітету з питань нацбезпеки і оборони Анатолій Гриценко додав: «Очевидно, незабаром ми побачимо, як здадуть не тільки Крим, але і авіапром, і газотранспортну систему України».
Як раніше писав ForUm, угоду щодо продовження перебування в Україні Чорноморського флоту ратифіковано.
За матеріалами «УНІАН», «РБК»