На Запоріжжі співробітники УБОЗ викрили суспільно небезпечне злочинне угрупування. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі УБОЗ МВС України.

Співробітники Управління у боротьбі з організованою злочинністю у Запорізькій області затримали учасників організованого злочинного угруповання, які у 2009 році скоювали розбійні напади та інші тяжкі злочини на території Запорізької, Дніпропетровської і Чернігівської областей України..

Злочинці підшукували спроможних людей, вивчали їхній розпорядок дня, відстежували маршрути пересування і обирали найбільш вразливі місця для нападів. У кожному випадку скоєння злочину бандити готували детальний план, у якому чітко визначали дії і обов'язки кожного.

Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили пістолет, мисливську рушницю, набої, дерев'яну бейсбольну біту, два ножі, наручники, електрошокер, радіостанцію, прикраси з металу жовтого кольору, банківські пластикові картки, мікроавтобус «Мерседес-Бенц», автомобіль «Шевролет-Лачетті» та інші речові докази.

Затриманим висунули обвинувачення у бандитизмі, розбої, грабежі, незаконному зберіганні наркотиків і злочинному поводженні зі зброєю і боєприпасами.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

419