Екіпаж корабля Морської охорони спецпризначення Держприкордонслужби України «Аметист» виявив за останні чотири доби у сітях браконьєрів 34 дельфіни (більшість тварин біли мертві).
Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України у середу, тільки за минулу добу прикордонники підняли майже 15 км. сітей, у яких було 26 камбал-калканів і 8 мертвих дельфінів, повідомляє «Інтерфакс-Україна»
У прес-службі підкреслили, що судно «Аметист» п'яту добу веде пошук і вибірку сітей у Чорному морі, в тому районі, де на початку минулого тижня були виявлені 2 турецьких браконьєрських шхуни.
Як повідомлялося, 5 квітня прикордонний корабель «Павло Державін» затримав дві турецькі риболовецькі шхуни, які зайшли на незаконний промисел в українську економзону.
Приморський районний суд Одеси ухвалив рішення про конфіскацію на користь держави шхуни «Baba Hasan», яке за відсутності апеляції набуде чинності через тиждень.
