Суспiльство

Шуфрич працевлаштував сина Боделана

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич призначив начальником Управління МНС у місті Одесі Володимира Боделана - сина екс-мера Одеси Руслана Боделана, який повернувся 9 квітня із Росії .

Колишній начальник міськуправління МНС Дмитро Шушулков виведений у розпорядження начальника Головного управління МНС.

Нагадаємо, при перебуванні Боделана міським головою його син очолював комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Одеса».

Як раніше писав ForUm, 9 квітня Боделан прилетів до Одеси. Зустрічали екс-мера як прихильники, так і противники. Серед прихильників були працівники апарату і начальники управлінь Одеської міськради, які працювали при Боделані, а також одеські опозиційні політики.

27 квітня 2005 року прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем щодо екс-мера Боделана. 5 травня 2005 року колишній градоначальник Одеси був оголошений у всеукраїнський розшук. Після оголошення у розшук Боделан емігрував до Росії, де, прийнявши російське громадянство, працював у Санкт-Петербурзькому морському торговому порту.

12 квітня екс-мер Одеси Руслан Боделан спростував повідомлення, що в Україні досі не закрито порушену у квітні 2005 року кримінальну справу стосовно звинувачення його у зловживанні службовим становищем.

Того ж дня Генеральна прокуратура України скасувала постанову щодо припинення досудового слідства у кримінальній справі проти Боделана за підозрою у зловживанні службовим становищем.

За матеріалами «УНІАН», «ЛІГА»