Реалізація повномасштабної адміністративної реформи буде поетапною, але її успішне завершення є ключовим чинником для ефективного функціонування державного механізму. Про це заявив міністр юстиції Олександр Лавринович виданню «Дзеркало тижня» (№ 13 (793) 3 - 9 квітня 2010).
«Перший етап - інституційна реформа. Спочатку - точне визначення функцій і кількості міністерств. Потім - виділення регуляторних функцій (комітети, департаменти, їх класифікація і підлеглість). Усе це відбито в пропозиціях Главдержслужби і це давно працює в європейських країнах», - констатував Лавринович.
Далі, на думку міністра юстиції, необхідно буде провести зміни в системі держслужби.
«Другий етап - реформа державної служби. Ймовірно, ви пам'ятаєте, що в 2006 році Кабмін Януковича розробив цей закон і подав його у ВР. Але наш уряд вигнали. Проте, після дострокових виборів ми знову подали цей закон до парламенту. У той час, коли ми шукали точки зіткнення з БЮТ, цей закон був прийнятий у першому читанні (вересень 2008-го). Але Юлія Володимирівна постійна в своїй непостійності, і вже в жовтні передумала. Закон був провалений», - зазначив міністр.
При цьому він підкреслив, що від успіху адмінреформи залежить ефективність функціонування всього державного механізму.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом