Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко заявляє, що влада не заборонятиме проведення парадів ветеранів Української Повстанської Армії. Про це віце-прем'єр повідомив сьогодні на брифінгу у Кабміні.
«Я не бачу у цьому проблем, ми цими питаннями повинні, навпаки, покласти початок в Україні атмосфери толерантності, примирення. І не штучно це робити через владу - комусь заборонити, комусь ні, а щоб це проходило через українське суспільство. Через його точку зору і сприйняття», - заявив Семиноженко.
За словами Семиноженка, влада не заборонятиме проведення парадів ветеранів УПА. «Більше того, ми стежитимемо, щоб не було загострень, і це вже завдання влади», - підкреслив віце-прем'єр.
Семиноженко також зазначив, що відносини між ветеранами Великої Вітчизняної війни і ветеранами УПА повинні грунтуватися на взаємній повазі, а не на протистоянні. «Я думаю, що такі паради (ветеранів УПА, - ред.) відбудуться у західних областях, я абсолютно переконаний. Більше того, я знаю (факти), що в Івано-Франківській і Тернопільській областях, коли разом йдуть воїни, і це спокійно все сприймається», - додав він.
Як повідомляв ForUm, 28 січня Президент Віктор Ющенко визнав воїнів Организации Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії учасниками боротьби за незалежність України.
22 січня Президент Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України лідеру Організації Українських Націоналістів Степану Бандері.
28 жовтня відзначається День звільнення України від фашистських загарбників. Указ про його святкування підписав 22 жовтня на той час Президент Віктор Ющенко. Указ був приурочений до 65-ої річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Наголошувалося, що встановлення нового свята покликане стати об'єднуючим чинником для ветеранів Радянської Армії і ветеранів ОУН-УПА.
Нагадаємо також, що Володимир Семиноженко був призначений на посаду віце-прем'єра 11 березня. Він займається 16 сферами, серед яких охорона здоров'я, освіта, інтелектуальна власність, реклама і виставкова діяльність, мовна політика.
30 березня Верховна Рада не підтримала проект постанови про звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки. За це рішення проголосували 202 із 424 народних депутатів, зареєстрованих у сесійному залі.
Того ж дня у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови про відставку Семиноженка.
Читайте на тему: Скандальні воїни УПА. Визнання вчасне?
За матеріалами «УНІАН», «ЛІГА»
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом