Переговори щодо звільнення судна Asian Glory з 10 українцями на борту тривають, повідомив міністр закордонних справ України Петро Порошенко.
«Ми тримаємо цю ситуацію під контролем, ведуться переговори. Поки що, на жаль, прогрес невеликий», - сказав він на брифінгу у понеділок.
Порошенко також нагадав, що Україна не бере участі у переговорному процесі, однак відповідні дипломатичні установи постійно відстежують ситуацію навколо цього судна, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Як повідомляв ForUm, 2 січня 2009 року в Індійському океані за 600 миль від узбережжя Сомалі пірати захопили судно Asian Glory під прапором Великобританії, компанія-оператор Zodiac Maritime Agencies Ltd (Лондон). До складу змішаного екіпажу (всього 25 чоловік) входять 10 громадян України, 8 громадян Болгарії, 5 - Індії 2 - Румунії.
Корабель перевозив понад 2 тис. автомобілів корейського виробництва.
