За минулу добу у Львівській області грип і ГРВІ був діагностований у 1268 осіб, з них 590 дітей, госпіталізовано 105 осіб, з них 76 дітей.
Як повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, всього з 19 жовтня 2009 року в області грипом і ГРВІ захворіли 264 тис. 735 чоловік. Кількість померлих - 103 людини, - передає «УНІАН».
Як повідомляв ForUm, з початку епідемії грипу і ГРВІ в Україні ці захворювання були діагностовані у 4 052 277 осіб. За період з 29 жовтня по 11 січня від грипу і ГРВІ померло 918 українців.
Мінохоронздоров'я констатує, що в Україні спостерігається подальше поліпшення епідемічної ситуації. Так, за станом на 11 січня 2010 року кількість регіонів, у яких перевищений епідемічний поріг захворюваності грипом і ГРВІ, скоротилася до п'яти. На початку січня цей показник складав 12 регіонів.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом