Полiтика

СБУ: Україну не повинні турбувати заяви Кадирова. Але реакція МЗС буде

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає, що не слід перебільшувати значущість висловлювань президента Чечні Рамзана Кадирова щодо України.

«Такі заяви не вимагають коментаря від європейської держави, але я думаю, що реакція МЗС не забариться. Єдине, що я б не перебільшував провокаційні заяви іноземців і їхню важливість для України», - сказав глава СБУ у четвер журналістам у Києві.

При цьому він додав: «У нас все спокійно, ми правова європейська держава, нас абсолютно не турбують такі заяви», - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, раніше президент Чечні Кадиров в інтерв'ю виданню The Telegraph заявив, що Грузія і Україна є хворобою Росії, яку треба викорінити – переходити у наступ.

Зокрема, на думку президента Чечні, торішній напад Грузії на Південну Осетію був частиною антиросійської змови західних країн щодо захоплення всього Кавказу. У зв'язку з цим Кадиров закликав уряд Росії виробити стратегію, оскільки, на його думку, необхідно переходити у наступ.

«Грузія, Південна Осетія, Україна - все це триватиме і триватиме. Це особиста хвороба Росії. Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є все: армія, технології. Нам необхідно переходити у наступ», - заявив президент Чечні.