Українцям, які працюють в Алжирі, не потрібно буде підтверджувати свої дипломи.
Після того як Міністерство закордонних справ, врешті-решт, знайде міністра, між Україною і Алжиром будуть підписані угоди у сфері освіти, завдяки чому українцям, які працюють і працюватимуть в Алжирі, не треба буде підтверджувати свої дипломи.
«Проте щоб це запрацювало, треба, щоб до Алжиру приїхав міністр закордонних справ, алжирці до цього питання підходять дуже педантично. Тому це вкрай важливе для українців питання висить у повітрі», - повідомив нас Андрій Білецький, тимчасовий повірений у справах України в Алжирі, повідомляє «Сьогодні».
За його словами, навіть ті українки, які вийшли заміж за алжирців і мають документи про здобуття вищої освіти в Україні, не можуть працювати, поки не підтвердять свої дипломи.
