«Це затримання стало знаковим для розслідування такої важливої справи як убивство Гонгадзе. Це політичне вбивство спричинило великий резонанс в Україні і стало певним символом епохи кучмізму, демонстрацією того, наскільки Україна була далека від всього цивілізованого світу», - коментує затримання генерал-лейтенанта Олексія Пукача народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.
«Правоохоронні органи України робили все можливе для того, щоб знайти і Пукача, і багатьох інших злочинців, - розповідає політик. – Але, на жаль, у наший країні існує така практика, що ті люди, які могли бути причетні до певних злочинів, мають здатність швидко зникати на території інших держав».
«Тому дуже часто, коли люди запитували – чому бандити не сидять у в'язницях, нам, як політичній силі, яка наполягала на тому, що подібна практика повинна зникнути з території України, було дуже важко відповідати», - підкреслив Парубій, повідомляє «УНІАН».
«Сьогодні ми є свідками того, що як тільки Пукач з'явився на території України, органи СБУ змогли вжити необхідні заходи для його затримання», - додав «нашоукраїнець».
«Я переконаний, що це є ще одним прикладом того, що, як і обіцяв Президент, ті люди, які порушили закон, будуть знайдені і притягнуті до суду, а бандити сидітимуть у в'язницях», - зазначив депутат.
